Categories

lentos-tvorai

Lentos tvorai


Norint išlaikyti tvorą puikios būklės kuo ilgiau, tvoros gamybai rekomenduotume naudoti gerai išdžiovintą medieną, o vėliau tvorą impregnuoti ir dažyti. Įrengtą tvorą siūlome kas 5 metus perdažyti, kad ji ir toliau atrodytų nepriekaištingai.

Medinės tvoros kokybė

Vienas pagrindinių medinės tvoros ilgaamžiškumo principų yra medienos džiovinimas. Mediena tampa vertinga statybine medžiaga tik ją išdžiovinus. Patartina naudoti džiovintos medienos lentas tvorai, nes džiūdama mediena traukiasi ir kraiposi, o tai gali sugadinti estetinį vaizdą.
Kokybė priklauso ir nuo medienos paruošimo būdų bei jos rūšies. Vienas iš jų,tai medienos impregnavimas. Tokia mediena išlaiko savo savybes nuo 10 iki 30 metų priklausomai nuo impregnavimo būdo. Populiariausi yra du impregnavimo būdai: giluminis impregnavimas ir impregnavimas mirkymo būdu.

Medienos obliavimas

Prieš pasirenkant lentas tvorai, reikėtų apgalvoti jų privalumus ir trūkumus.
Neobliuotos lentos yra ilgaamžiškesnės, kadangi į tokias lentas dažai įsigeria geriau ir greičiau. Lentas tvorai rekomenduojama impregnuoti arba dažyti pramoniniu būdu, nes tokiu būdu apdorojant medieną, tvoros lentos sensta gerokai lėčiau.
Obliuotos lentos tarnaus trumpiau, tačiau taip atidengiama medienos tekstūra, sukuriamas geresnis estetinis vaizdas, be to, tokios lentos lengviau valomos.
 
Profiliai ir mediena lentoms tvorai

Mes prekiaujame pušinėmis ir eglinėmis, obliuotomis arba neobliuotomis medienos lentomis tvorai. 

Lentų tvorai skerspjūviai:
  • stačiakampio pjūvio tvorų lentos;
  • tvorų lentos apvalintais kampais;
  
skaiciuokle